Сортувальник банкнот Kisan Newton 3-V від торгової марки Kisan Electronics - портативне, багатофункціональне, мультивалютне рішення по роботі з готівковим розрахунком грошових коштів. Компанія Kisan Electronics Co., Ltd, яка є світовим лідером серед виробників банківського устаткування і рішень по роботі з готівкою, реалізувала в даній моделі всі необхідні функції - надійність, точне визначення сумнівних банкнот, швидкий і коректний перерахунок, виявлення старих, забруднених, пошкоджених купюр .

Kisan Newton 3-V - ідеально впишеться навіть в компактно відведене місце, ставши надійним незамінним помічником по роботі з готівковим розрахунком грошових коштів як для банків, фінансових організацій, кредитних установ, інкасаторських служб, так і для інших сегментів малого та середнього бізнесу - нотаріальних, адвокатських контор , торгово-розважальних центрів, закладів громадського харчування, готельного сектора, служб доставки, автомобільних салонів і інше.

Співвідношення габаритів, ваги і функціональних параметрів даної моделі сортувальників банкнот забезпечує лідерство Kisan Newton 3 в ніші технологічних рішень по роботі з готівковим розрахунком грошових коштів.

Сортувальники банкнот
Швидкість рахунку 1200 банкнот/хв.
Кількість кишень 1+1
Місткість завантажувального бункера 800 банкнот
Місткість приймальної кишені 300 банкнот
Місткість бракувальної кишені 100 банкнот
Габарити, мм 300*340*340
Вага, кг 13
Дисплей РК, кольоровий сенсорний LCD 4,3 TFT
Інтерфейс LAN, USB, Serial Port
Операційна система Linux

Питання користувачів

Задати питання по даному продукту

Відгуки

Відгуків про цей товар ще не було.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.