Місія, бачення, цілі

Компанія «ДІІП 2000» сьогодні – це 10-років ефективної роботи із забезпечення технологічним високоякісним банківським обладнанням і рішеннями для понад 200 провідних банків і компаній України, які нас обирають!

Місія, Бачення, Цілі – три кити організаційної автентичності компанії. Вони уособлюють філософію, сутність і принципи, за якими компанія живе і розвивається.

Команда «ДІІП 2000» в процесі 10-річного шляху сформувала своє фундаментальне сприйняття компанії в аспекти Місії, Бачення, Стратегічних цілей компанії.

DEEP2000
МІСІЯ

Бути ведучим постачальником високоякісного, інноваційного, технологічного банківського устаткування і рішень по роботі з готівковим і безготівковим розрахунком грошових коштів для банків та інших сегментів ринку на території України. Дотримуючись в процесі розвитку компанії вищих стандартів супроводу клієнтів і надання першокласного сервісу.

DEEP200
БАЧЕННЯ

ДІІП 2000 – лідер українського ринку в сфері постачання банківського обладнання, розробки і впровадження інновацій по роботі з готівковим і безготівковим розрахунком грошових коштів і реалізації комплексів автоматизованої роботи кас.

DEEP2000
СТРАТЕГІЧНІ ЦІЛІ
  • «ДІІП 2000» є ексклюзивним офіційним представником провідних світових виробників банківського устаткування і рішень по роботі з готівковим і безготівковим розрахунком грошових коштів на території України;
  • Реалізовано понад 5000 одиниць сортувальників банкнот Kisan;
  • Позиції DEEP 2240/2241 стали основними вакуумними пакувальниками кас перерахунку системних банків України;
  • Сортувальники Kisan К6 завдяки злагодженій ефективній командній роботі «ДІІП 2000» визнані кращим рішенням для оптимізації роботи кас перерахунку в банках України;
  • ДІІП 2000 є ключовим постачальником автоматизованих депозитних машин в Україні;
  • Охоплення роздрібної реалізації продуктів компанії зріс до 30% від загальної частки виручки;

Місія. Бачення. Цілі