Про нас

Компанія «ДІІП 2000» сьогодні – це 10-років ефективної роботи із забезпечення технологічним високоякісним банківським обладнанням і рішеннями для понад 200 провідних банків і компаній України, які нас обирають!

Компанія «ДІІП 2000» пройшла 10-річний шлях розвитку, збудувавши мережу представництв і сервісних центрів по всій території України. На сьогодні нам довіряють найбільші банки України і провідні компанії інших секторів економіки, які працюють з розрахунком готівкових та безготівкових грошових коштів.

Наша команда виробила ефективну модель співпраці з клієнтами та партнерами, забезпечуючи європейські стандарти супроводу з моменту звернення, після – формування замовлення, максимально відповідаючого функціональним запитам клієнта і до - постачання обладнання та рішень замовнику. Забезпечуючи при цьому подальше гарантійне і післягарантійне обслуговування, планове ТО, ремонт у власних сервісних центрах.

Довгострокове ефективне партнерство наших клієнтів і компанія «ДІІП 2000» – це запорука успішної діяльності, взаємовигідний для всіх учасників співробітництва!

DEEP 2000
10 РОКІВ УСПІШНОЇ ПРАЦІ

У сегменті поставок банківського устаткування і рішень для роботи з готівковим і безготівковим розрахунком грошових коштів кількісний показник тривалості роботи компанії на ринку, в першу чергу, визначає репутаційний та гарантійний рейтинг. Тому що, співпрацюючи з компанією, яка веде свою діяльність тривалий період, Ви забезпечуєте надійне, гарантоване і точне виконання зобов'язань з боку компанії-постачальника.

DEEP 2000
НАМ ДОВІРЯЮТ ПОНАД 200 ПРОВІДНИХ БАНКІВ І ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ

Компанію «ДІІП 2000» вибирають найбільші банки України, провідні компанії фінансового сегмента, кредитні організації, торгові мережі, гіпермаркети, супермаркети, АЗС, сервіси доставки, інкасаторські служби, нотаріальні, адвокатські контори, державний сектор, представники малого та середнього бізнесу.

Наші клієнти вимогливі та вибаглеві, для них важливі терміни, точне виконання зобов'язань з боку постачальника, кращий сервіс, гарантія оригінальності поставляється банківського устаткування і рішень, тому впродовж 10 років вони вибирають «ДІІП 2000».

DEEP 2000
РЕАЛІЗОВАНО ПОНАД 3000 одиниць техніки

Компанія «ДІІП 2000» за 10 років ефективної роботи реалізувала понад 3000 одиниць банківського устаткування і рішень для роботи з розрахунком готівкових та безготівкових грошових коштів.

Найбільші банки, фінансовий ринок, ритейл, сфера послуг, державний сектор вибирають нас для поставок сортувальників банкнот, детекторів валют, лічильників банкнот, депозитних систем, пакувальників банкнот, витратних матеріалів для кас, офісного обладнання, проектних рішень і сейфовой продукції.

DEEP 2000
ВИКОНАНО ПОНАД 50 000 СЕРВІСНИХ РОБІТ

Структура «DEEP 2000» включає два основних підрозділи - компанію «ДІІП 2000», яка спеціалізується на реалізації та постачанні банківського устаткування і рішень, і компанію «ДІІП Сервіс», що забезпечує весь спектр послуг з передпродажної підготовки, гарантійного та післягарантійного обслуговування, плановому технічного огляду (ТО), ремонту, оновлення бібліотек валют, впровадження системи моніторингу результатів перерахунків лічильно-сортувальної техніки Kisan Electronics та інших програмно-апаратних комплексів, що дозволяють оцифрувати роботу до ССОВ вузлів.

Про нас