Відгуки

Компанія «ДІІП 2000» сьогодні - це 10-років ефективної роботи із забезпечення технологічним високоякісним банківським обладнанням і рішеннями для понад 200 провідних банків і компаній України, які нас обирають!

Зворотній зв'язок від наших партнерів і клієнтів забезпечує можливість оцінки професіоналізму команди «ДІІП 2000». Кожне звернення наших партнерів допомагає нам ставати краще, ще ефективніше і надійно відточувати наш сервіс і систему супроводу замовлення.

DEEP 2000
АТ КБ «ПРИВАТ БАНК»

У ході виконання умов договору, укладеного між ТОВ «ДІІП 2000» та АТ КБ «Приватбанк», ТОВ «ДІІП 2000« показав себе як надійний партнер.

Зобов'язання по поставці вакуумних пакувальників були виконані вчасно та в повному обсязі. Налагодження та введення в експлуатацію поставленого техніки були виконані кваліфікованим персоналом ТОВ «ДІІП 2000» якісно і з урахуванням процесів і вимог АТ КБ «Приватбанк». Технічне обслуговування поставлених вакуумних пакувальників виконувалися якісно та у повному обсязі відповідно до рекомендацій виробника і умовами укладеного договору. Протягом гарантійного періоду всі дії ТОВ «ДІІП 2000» у відповідь на звернення АТ КБ «Приватбанк» в рамках гарантійних зобов'язань виконувалися оперативно і відповідали очікуванням Банку.

З огляду на накопичений досвід взаємодії з ТОВ «ДІІП 2000» та АТ КБ «Приватбанк», АТ КБ «Приватбанк» може рекомендувати ТОВ «ДІІП 2000» як кваліфікованого та надійного ділового партнера.

Заступник директора департаменту, Жівотун А.М.

DEEP 2000
ПАТ «УКРПОЧТА»

У 2018 році компанією ПАТ «УКРПОШТА» були придбані сортувальники банкнот, виробництва Kisan Electronics, моделі - Kisan K2 і Kisan K3 (Smart), офіційним постачальником яких є ТОВ «ДІІП 2000» на території України.

Устаткування було поставлено в терміни і без порушень умов договору. Роботи по запуску в експлуатацію були виконані своєчасно і якісно. Гарантійна підтримка виконувалася вчасно і без порушень домовлених умов.

За період співпраці, компанія ТОВ «ДІІП 2000» зарекомендувала себе надійним і професійним партнером.

Сортувальники Kisan Electronics працюють без збоїв, якісно і без будь-яких нарікань з боку касирів. Витримують великі навантаження, сортувальники знаходяться на касах перерахунку з навантаженням приблизно 100 000 банкнот в день.

Генеральний директор, І.Ю.Смілянскій

DEEP 2000
АТ «ПРАВЕКС БАНК»

У 2018 році АТ «ПРАВЕКС БАНК» згідно з договором поставки придбав у ТОВ «ДІІП 2000» сортувальники банкнот К2, торгової марки Kisan Electronics.

Зобов'язання щодо виконання умов договору компанія ТОВ «ДІІП 2000» виконала кваліфіковано і на високому професійному рівні. Устаткування було доставлено в обумовлені терміни і в повному обсязі.

За період експлуатації обладнання було виявлено ряд переваг:

- Автоматичне визначення валюти перерахунку збільшує зручність і економить час касира, дозволяє виробляти перерахунок різних валют в автоматичному режимі з перевіркою на достовірність;

- Функція зчитування серійних номерів дозволяє контролювати оборот валюти в мережі банку;

- Компактний розмір і низький рівень шуму при роботі;

- Кольоровий сенсорний дисплей;

- Зручний інтерфейс;

З урахуванням вищесказаного 2-кишеньковий сортувальник банкнот Kisan K2 повністю відповідає вимогам банку.

ТОВ «ДІІП 2000» зарекомендував себе як надійний і добропорядний партнер.

Нач.отдела нерухомого майна і загальних послуг, Заводовський С.В.

DEEP 2000
АТ «МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК»

З 2017 року ТОВ «ДІІП 2000» є партнером АТ «МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» у сфері постачання касового обладнання. За цей період часу банк придбав у компанії наступне обладнання:

- 2-кишеньковий сортувальник банкнот Kisan K2;

- 2-кишеньковий сортувальник банкнот Kisan Newton PF;

- Вакуумні пакувальники банкнот DEEP 2240;

За період співпраці ТОВ «ДІІП 2000» зарекомендував себе як надійний партнер, який своєчасно здійснює поставку товару в повному обсязі, без порушень умов договору і забезпечує якісне обслуговування і ремонт техніки.

Нач.отдела касових операцій, Моргун В. І.

DEEP 2000
ПАТ АБ «ПІВДЕННИЙ»

За період з 2016 року до 2018 року ПАO АБ «ПІВДЕННИЙ» було куплено більше 20 2-кишенькових сортувальників Kisan Newton PF, виробництва Kisan Electronics.

Під час поставки ТОВ «ДІІП 2000» зарекомендував себе як надійний партнер, компанія виконала всі свої зобов'язання і по сьогоднішній день виконує їх своєчасно і якісно. Сортувальники банкнот за весь період роботи зарекомендували себе як надійна і високотехнологічна техніка.

Переваги даних сортувальників:

- Наявність найсучасніших датчиків контролю справжності. Сортувальник визначає справжність банкнот не менш ніж по 4 машино зчитувати ознаками;

- Сортувальник має оперативну систему Linux, яка спрощує роботу з сортувальником, його меню зрозуміле і інформативне;

- Сортувальник Kisan Newton PF дозволяє працювати одночасно з семи валютами;

- Сортувальники витримують великі навантаження і перераховують за день понад 75 000 банкнот;

Більшість сортувальників використовуються в касах перерахунку, але деякі використовуються в відділенні банку, при роботі з клієнтами.

Головний бухгалтер, Ковальонок Л.В.

Відгуки