Сегменти ринку

Компанія «ДІІП 2000» сьогодні – це 10-років ефективної роботи із забезпечення технологічним високоякісним банківським обладнанням і рішеннями для понад 200 провідних банків і компаній України, які нас обирають!

Запорукою успішної діяльності банків, фінансових установ, кредитних організацій, інкасаторських служб, торгових мереж, гіпермаркетів, супермаркетів, державного апарату, компаній сфери послуг, представників малого та середнього бізнесу є ефективна робота з готівковим і безготівковим розрахунком грошових коштів, що забезпечується високоякісним банківським обладнанням і рішеннями від компанії «ДІІП 2000».

Для ефективної економічної діяльності вищевказаного спектра компаній необхідне ефективне технологічне банківське обладнання та рішення: сортувальники банкнот, детектори валют, пакувальники банкнот, лічильники валют, депозитні системи, обробка монет, витратні матеріали для кас, офісне обладнання, проектні рішення і сейфовая продукція. Дану необхідність в повному обсязі протягом 10-років ефективної роботи забезпечує компанія «ДІІП 2000».

БАНКІВСЬКИЙ СЕКТОР
БАНКИ, ФИН. УСТАНОВИ, КРЕДИТНІ ОРГАНІЗАЦІЇ

Основна частка наших клієнтів і партнерів представлена банківським сектором. Найбільші банки України, фінансові установи, кредитні організації, інкасаторські служби, валютні пункти обміну вибирають і довіряють нам протягом 10 років нашої роботи.

Зі свого боку компанія «ДІІП 2000» створює всі умови, щоб кожен новий клієнт ставав постійним і лояльним партнером.

РІТЕЙЛ
ТОРГОВІ МЕРЕЖІ, ГІПЕРМАРКЕТИ, СУПЕРМАРКЕТИ

Банківське обладнання і рішення по роботі з готівковим і безготівковим розрахунком грошових коштів для торгових мереж, гіпермаркетів, супермаркетів, діскаутеров, роздрібних магазинів і бутиків від компанія «ДІІП 2000».

Представлені нами продукти: сортувальники банкнот, детектори валют, лічильники банкнот, депозитні системи, пакувальники банкнот, витратні матеріали для кас, офісне обладнання, проектні рішення і сейфовая продукція в епоху технологічних інновацій і прогресу є невід'ємною складовою продуктивної торговельної діяльності.

СФЕРА ПОСЛУГ
ГОС.АПАРАТ, СЕРВІС, ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ

Забезпечення технологічним банківським обладнанням і рішеннями по роботі з готівковим і безготівковим розрахунком грошових коштів установ державного апарату, сфери послуг, громадського харчування (ресторани, кафе, бари, фастфуди), розважальних центрів, готелів, нотаріальних та адвокатських контор, АЗС, спорт-клубів, транспортних компаній та інших преставників сфери обслуговування клієнтів.

Сегменти ринку