Підсумки форуму «Cash management forum 2020»
28 Травня

Підсумки форуму «Cash management forum 2020»

Автор: Светлана Романова Прочитано: 63322 Коментарі: 0

5 березня 2020 року в Києві за багаторічною традицією відбувся форум «Cash management forum», який зібрав на одному майданчику провідних гравців в сфері обігу готівкових коштів. Незмінним організатором даного заходу виступила компанія «Business format», що спеціалізується на проведенні ділових бізнес-форумів, конференцій національного та міжнародного масштабу.
У цьому році даний профільний захід об'єднав понад 150 учасників, включаючи представників Національного Банку України, комерційних банків, торговельних мереж, рітейлу і компаній, що забезпечують рішення, обладнання та розробку програмного забезпечення для ефективної роботи з готівкою.
Незмінним спонсором та учасником форуму «Cash management forum» виступає компанія «ДІІП 2000» в особі директора Владислава Коваля, який презентував лінійку технологічного інноваційного обладнання та рішень від торгової марки Kisan, південно-корейської компанії Kisan Electronics Co., Ltd. Провідний світовий виробник банківського устаткування та рішень по роботі з готівковим і безготівковим розрахунком грошових коштів Kisan Electronics Co., Ltd. протягом 10-років на умовах ексклюзивного партнерства довіряє представляти свій бренд на території України нашій команді. Даний рівень довіри покладає на нашу команду відповідальність як перед нашими замовниками, так і перед багаторічним партнером і постачальником обладнання Kisan Electronics Co., Ltd., що визначає дотримання і вдосконалення стандартів ведення клієнтів, відточування канону сервісу з моменту звернення замовника, супроводу угоди, поставки , установки, настройки обладнання та рішень, так і комплексу гарантійного, післягарантійного обслуговування.
На виставковому майданчику форуму компанія «ДІІП 2000» була представлена ​​новою лінійкою обладнання Kisan, що включає сортувальник банкнот Kisan KMP 1000 (K6), 4 + 1 кишеньковий сортувальник банкнот Kisan K5-A, 2 + 1 кишеньковий сортувальник банкнот Kisan K3-A, 1+ 1 кишеньковий сортувальник банкнот Kisan Newton 3 і сортувальник банкнот Kisan Newton 3. Обґрунтований інтерес з боку учасників і гостей форуму до виставкового стенду компанії аргументований гарантовано високою якістю обладнання, рішень та сервісу, які наша команда надає та вдосконалює протягом 10 років своєї роботи.

За підсумками форуму «Cash management forum», завдяки професіоналізму організаторів провідні гравці ринку в напрямку роботи з готівки, безпечних касових і інкасаторських операцій відкрили нові можливості, визначили тенденції, позначили ключові завдання для розвитку свого бізнесу, а також розширили коло партнерів і замовників.

Написати коментар