Медіа центр

Підсумки форуму «Cash management forum 2020»

Автор: Светлана Романова Коментарі: 0 Прочитано: 2810

5 березня 2020 року в Києві за багаторічною традицією відбувся форум «Cash management forum», який зібрав на одному майданчику провідних гравців в сфері обігу готівкових коштів. Незмінним організатором даного заходу виступила компанія «Business format», що спеціалізується на проведенні ділових бізнес-форумів, конференцій національного та міжнародного масштабу.

Нова 200-гривнева купюра вже в обороті

Автор: Светлана Романова Коментарі: 0 Прочитано: 485

25 лютого 2020 року Національний Банк України ввів в обіг 200-гривневу купюру оновленого дизайну, з технологічними, високоефективними рівнями захисту. Трансформація 200-гривневої купюри стала передостаннім етапом в процес адаптації банкнотно-монетного ряду гривні, який стартував у 2014 році і фінішує влітку цього року введенням в обіг 10-гривневих монет.

«ДІІП 2000» - спонсор і учасник форуму «Cash Management Forum»

Автор: Светлана Романова Коментарі: 0 Прочитано: 766

05 березня 2020 року в Києві пройде щорічний форум «Cash Management Forum», організатором заходу якого виступає «Business-Format», який об'єднує на одному майданчику провідні компанії у сфері обігу готівки. Захід проходитиме в готелі «Premier Hotel Rus», який максимально відповідає високим стандартам розміщення подій такого рівня. За багаторічною традицією одним з незмінних спонсорів і учасників даного профільного форуму виступає компанія «ДІІП 2000».

Sample Blog Post Title

Автор: Светлана Покасова Коментарі: 0 Прочитано: 216

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using Content here, content here, making it look like readable English.

Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)