«ДІІП 2000» - спонсор і учасник форуму «Cash Management Forum»
26 Лютого

«ДІІП 2000» - спонсор і учасник форуму «Cash Management Forum»

Автор: Светлана Романова Прочитано: 1768 Коментарі: 0

05 березня 2020 року в Києві пройде щорічний форум «Cash Management Forum», організатором заходу якого виступає «Business-Format», який об'єднує на одному майданчику провідні компанії у сфері обігу готівки. Захід проходитиме в готелі «Premier Hotel Rus», який максимально відповідає високим стандартам розміщення подій такого рівня.

За багаторічною традицією одним з незмінних спонсорів і учасників даного профільного форуму виступає компанія «ДІІП 2000». На даному заході компанія «ДІІП 2000» в особі директора Владислава Коваля презентуватиме нову лінійку технологічного інноваційного обладнання та рішень від торгової марки Kisan, південно-корейської компанії Kisan Electronics Co., Ltd. Провідний світовий виробник банківського устаткування і рішень по роботі з готівковим і безготівковим розрахунком грошових коштів Kisan Electronics Co., Ltd. протягом 10-років на умовах ексклюзивного партнерства довіряє представляти свій бренд на території України нашій команді. Дана довіра обумовлена професіоналізмом компанії «ДІІП 2000», дотриманням високих стандартів ведення клієнтів, забезпечення, на базі власної мережі сервісних центрів, повного комплексу гарантійного, післягарантійного обслуговування техніки Kisan.

На майданчику форуму буде проходити виставка банківського обладнання, де ви можете особисто наживо ознайомитися з обладнанням нової лінійки Kisan, що включає наступні позиції:

- Сортувальник банкнот Kisan KMP 1000 (K6);

- 4 + 1 кишеньковий сортувальник банкнот Kisan K5-A;

- 2 + 1 кишеньковий сортувальник банкнот Kisan K3-A;

- 1 + 1 кишеньковий сортувальник банкнот Kisan Newton 3;

- 2-кишеньковий сортувальник банкнот Kisan K2;

Слідкуйте за новинами та нашими публікаціями, ми обов'язково поділимося з Вами підсумками проведення виставки.

Написати коментар